Ana sayfa

Shenzhen Vdear Technology Co., Limited

şirket Profili
VDEAR WATCH CO., LTD, profesyonel bir OEM / ODM saat üreticisi Shenzhen Çin'de 2008 yılında kurulmuş, biz de dahil olmak üzere yüksek kaliteli izle, 316L / 304 paslanmaz çelik OEM durumda, Japonya veya İsviçre kuvars ve mekanik hareketler, sertleştirilmiş cam / safir cam. Iyi fiyatlar, daha iyi kalite, profesyonel OEM survice ve iyi satış sonrası hizmet nedeniyle, biz İngiltere, Avustralya, Kanada, İsveç, ABD ve tüm dünyada diğer ülkelerden 1000'den fazla müşteri ile uzun vadeli iş ilişkisi olmuştur ve 2011'den ünlü saat markası için iyi bir saat sunuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen Vdear Technology Co , 2008 yılında kuruldu, şimdi profesyonel bir tasarıma sahip ve küçük bir saat fabrikasından ekibi üretiyor.

2014 yılından itibaren HONGKONG saat fuarına her yıl katılacağız, sergide müşterilerimize daha yeni, moda saat tasarımı getireceğiz.

HONGKONG saat sergisi 2015

HONGKONG izle sergi 2016

Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : VDEAR

No. Çalışanları : 50~70

Yıllık satış : 400-500

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Paslanmaz çelik saatler mens satış için iyi kalite Paslanmaz çelik saatler mens satış için iyi kalite Paslanmaz çelik saatler mens satış için